Пенсійний фонд України: 09 січня


У зв’язку з повним переходом в Україні (з урахуванням факторів воєнного стану) на електронні лікарняні необхідно розуміти різницю між медичним висновком про тимчасову непрацездатність та е-лікарняним, який є електронним аналогом паперового листка непрацездатності

🔰У зв’язку з повним переходом в Україні (з урахуванням факторів воєнного стану) на електронні лікарняні необхідно розуміти різницю між медичним висновком про тимчасову непрацездатність та е-лікарняним, який є електронним аналогом паперового листка непрацездатності.

📌Медичний висновок про тимчасову непрацездатність, або МВТН – це електронний документ, який:
• містить висновок лікаря за результатами медичної експертизи з тимчасової втрати працездатності,
• засвідчує тимчасову непрацездатність,
• може бути підставою для створення е-лікарняного.

Лікуючий лікар може сформувати МВТН на підставі медичних записів в електронній системі охорони здоров’я за умови пред’явлення паспорта чи іншого документа, що засвідчує особу непрацездатного. Формування МВТН – безкоштовне.

Якщо пацієнт потрапив до лікарні – МВТН буде сформовано при поступленні з прогнозованою кінцевою датою його госпіталізації.

📌Е-лікарняний (листок непрацездатності в електронному вигляді) – електронний документ, що засвідчує факт тимчасової непрацездатності особи.
Є підставою для звільнення від роботи та оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок роботодавця, призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Документ формується в Електронному реєстрі листків непрацездатності Пенсійного фонду України на підставі медичного висновку про тимчасову непрацездатність (МВТН) або рішення органу опіки та піклування.

👉Отримуйте інформацію про е-лікарняний – реєструйтесь на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua та авторизуйтесь в зручний для себе спосіб – https://cutt.ly/V2x0iEX

👉Стежте за актуальною інформацією з питань державного соціального страхування на Фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/dn.pfy та Телеграм-каналі https://t.me/PensFond_dn Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області 


Анонс брифінгу начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад щодо нових функцій органів Пенсійного фонду України

‼УВАГА!

10 січня 2023 року об 11.00 відбудеться брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад щодо нових функцій органів Пенсійного фонду України.

Посилання на трансляцію буде оприлюднено окремо.


До уваги пенсіонерів, отримувачів субсидій та пільг

09.01.2023 на території Донецької області працюватимуть наступні поштові відділення, де можливо отримати пенсійні виплати, субсидії та пільги.

➡️Перелік за посиланням – https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=9251436254882364&id=100000482436291


👉Більше інформації: