Фінансування пенсій: 07 липня


Пенсійний фонд продовжує фінансування пенсій липня

Пенсійний фонд України продовжує фінансування пенсій липня

🔵 05 липня 2022 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області, згідно із затвердженим графіком, продовжено фінансування пенсій липня.

🟡На пенсійні виплати спрямовано 862,4 млн грн.

🔵Пенсіі військовослужбовців профінансовано в повному обсязі.

📊Пенсії через банківські установи профінансовано по 05 липня включно, відділення поштового зв’язку профінансовано по 16 липня включно.


Пенсіонери Донеччини отримають виплати в липні з проведеним перерахунком

Пенсіонери Донеччини отримають виплати в липні з проведеним перерахунком. Про це повідомляють в Головному управлінні Пенсійного Фонду України в Донецькій області.

Підвищення пенсій пов’язане із зростанням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.


У липні середній розмір пенсії по Донецькій області збільшився до 5589 гривень

Після проведення перерахунку середній розмір пенсії по Донецькій області у липні збільшився з 5545 до 5589 гривень. Загалом 643 тисячі пенсійних справ підлягали перерахунку, який був обумовлений зростанням з 1 липня прожиткового мінімума для осіб. що втратили працездатність. Про це повідомила сьогодні на брифінгу начальниця Головного управління Пенсійного фонду України у Донецькій області Наталія Рад.

– В цьому місяці пенсіонери нашої області отримаюсть пенсії з проведеним перерахунком. Перерахунку підлягали 643 тисячі пенсійних справ. Середній розмір підвищення склав 57 гривень 41 копійка. У відомості на липневі пенсіїї ці виплати вкючені і сьогодні середній розмір пенсії по Донецькій області збільшився з 5545 до 5589 гривень, – розповіла Наталія Рад.


На Донеччині пенсійні виплати проходять своєчасно і у повному обсязі

Про це під час онлайн брифінгу повідомила начальниця Головного управління Пенсійного фонду України у Донецькій області Наталія Рад.

Вона зазначила, що, не зважаючи на військові дії, виплата пенсій проходить у передбачений законодавством строк з 4 по 25 число поточного місяця.

“Станом на 24 лютого цього року 250 тисяч внутрішньо переміщених осіб мали право на отримання виплат, ці права залишаються. Пенсіонерам на тимчасово окупованих територіях, наприклад, Волновахи чи Маріуполя, пенсійні нарахування здійснюються у повному обсязі на банківський рахунок, щоб людина могла отримати кошти на підконтрольній українській владі території”, – наголосила Наталія Рад.

Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області розпочало виплату пенсі за липень близько 800 тисячам пенсіонерів області. Нарахування та виплата пенсій здійснюється всім пенсіонерам області, які мали право на її отримання станом на 24 лютого 2022 року. 


👉Більше інформації: