Фінансування пенсій: 04 червня


Пенсійний фонд розпочав фінансування пенсійних та страхових виплат червня 2023 року

🇺🇦 01 червня 2023 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області, згідно із затвердженим графіком, розпочато фінансування пенсійних виплат червня.

🟢На пенсійні виплати спрямовано 66,0 млн грн.

Пенсії через відділення поштового зв’язку профінансовано по 8 червня.

🟡На страхові виплати спрямовано 3,0 млн грн (в тому числі 3,0 млн грн на оплату лікарняних).


Перелік сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області

🔹Відділ обслуговування громадян №1 (сервісний центр) – м. Краматорськ, вул. Героїв Небесної сотні, 23 (УСЗН); вул. Сіверська, 54 (відділення “Ощадбанку”), вул. Паркова, 30 (відділення “Приватбанку” №11)

🔸Відділ обслуговування громадян №2 (сервісний центр) – м. Слов’янськ, пл. Соборна, 3; вул. Університетська, 58 (відділення ПриватБанку)

🔹Відділ обслуговування громадян №3 (сервісний центр) – м. Лиман, вул. Лесі Українки, 20а

🔸Відділ обслуговування громадян №4 (сервісний центр) – м. Дружківка, вул. Ярослава Мудрого, 40

🔹Відділ обслуговування громадян №5 (сервісний центр) – м. Костянтинівка, вул. Ціолковського, 25; вул. Ціолковського, 27 (відділення ПриватБанку)

🔸Відділ обслуговування громадян №6 (сервісний центр) – м. Покровськ, вул. Центральна, 154; вул. Пирогова, 2 (відділення Приватбанку)

🔹Відділ обслуговування громадян №7 (сервісний центр) – м. Селидове, вул. Героїв праці, 6

🔸Відділ обслуговування громадян №7 (сервісний центр) – м. Новогродівка, вул. Центральна, 19 (Будинок дитячої творчості)

🔹Відділ обслуговування громадян №8 (сервісний центр) – м. Добропілля, пр. Шевченка, 15 (будівля УСЗН); м-н Молодіжний, 3 (відділення ПриватБанку)

🔸Відділ обслуговування громадян №8 (сервісний центр) – смт Олександрівка, вул. Самарська, 5

🔹Відділ обслуговування громадян №9 (сервісний центр) – м. Курахвое, пр-т Запорізький, 42 (відділення Ощадбанку)

🔸Відділ обслуговування громадян №10 (сервісний центр) – м. Мирноград, вул. Центральна, 13

🔹Відділ обслуговування громадян №13 (сервісний центр) – м. Торецьк, вул. Маяковського, 2а

☎️Отримуйте фахові консультації за телефонами «гарячої лінії» – https://bit.ly/3HJAREK

🌐Користуйтеся онлайн-сервісами Пенсійного фонду України – https://portal.pfu.gov.ua 


На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua користувачам доступні сервіси, які допомагають заощадити час та вирішити важливі питання онлайн

👥Послугами вебпорталу ПФУ можуть скористатися застраховані особи різних вікових категорій. На головній сторінці вебпорталу можна ознайомитись з усіма послугами, які Пенсійний фонд надає дистанційно.

👇Найбільш затребувані послуги вебпорталу:

✅ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ТА ПЕРЕРАХУНОК – можливість подати заяву на призначення пенсії за віком, по втраті годувальника, по інвалідності, за вислугу років тощо, або заяву на перерахунок пенсії, якщо ви вже пенсіонер (як подати заяву на призначення пенсії онлайн – https://cutt.ly/O4C5PfU)

✅ЗАЯВА НА ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ ЧИ ПІЛЬГУ – сервіс подання нових типів заяв щодо призначення та виплати житловий субсидії та пільг (види заяв на житлову субсидію – https://cutt.ly/74N3GQt)

✅ОТРИМАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ДОВІДОК З QR-КОДОМ про стаж, заробітну плату та розмір пенсії тощо, які є аналогом паперового документу, підписаного відповідальною особою в органах Фонду (як замовити довідки про страховий стаж та заробітну плату (ОК-5 та ОК-7) на вебпорталі – https://cutt.ly/44VwTjo);

✅ОТРИМАННЯ ДАНИХ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ЕЛЕКТРОННОЇ ОБЛІКОВОЇ КАРТКИ ЗАСТРАХОВАНОЇ ОСОБИ й інших відомості з Реєстру застрахованих осіб (інформація про дохід, сплачені страхові внески, набутий страховий стаж), виправлення персональних даних в реєстрі (як на вебпорталі переглянути набутий страховий стаж – https://cutt.ly/d4C68oz)

✅ПЕРЕВЕДЕННЯ ВИПЛАТ З ПОШТИ НА БАНК (як перевести пенсію з пошти на банк – https://cutt.ly/P7oLJx4)

✅ДОСТУП ДО ЕЛЕКТРОННОЇ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ (сформувати витяг з ЕТК на вебпорталі – https://cutt.ly/U4Vr6xm)

✅ЗАЯВА-РОЗРАХУНОК ЩОДО СПЛАТИ ЗА ЛИСТКАМИ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ (Інструкція користувача щодо формування та подання заяв-розрахунків для виплат по лікарняних до ПФУ – https://cutt.ly/y4Vt8mu)

✅ПЕНСІЙНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР (як скористатися сервісом – https://cutt.ly/i4VyMCi);

🆕Договір про добровільну сплату страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування (ДОГОВІР ПРИЄДНАННЯ) – користувачу надається можливість заповнити дані про особу, на користь якої він бажає сплачувати внески, переглянути (за потребою) друковану форму договору, підписати договір та автоматично перейти на інтерфейс сплати внеску.

ℹ️Крім того, для підприємств – управителів, об’єднань та виконавців комунальних послуг створено електронний кабінет щодо отримання від ПФУ відомостей про визначення тарифів/внесків на житлово-комунальні послуги та завантаження розмірів тарифів/внесків на ці послуги.

💻Як авторизуватися в особистому кабінеті на веб-порталі – за посиланням: https://bit.ly/3JNZzGH

📲Доступ до електронних сервісів ПФУ можна отримати як з комп’ютера, так і з телефона, завантаживши застосунок «Пенсійний фонд»: https://cutt.ly/S4VuITK

❗️Ваш надійний помічник – вебпортал електронних послуг ПФУ portal.pfu.gov.ua

📌Щоб першими дізнаватись важливу інформацію та корисні поради щодо онлайн-послуг ПФУ – підписуйтесь на фейсбук-сторінку https://www.facebook.com/dn.pfy та телеграм-канал https://t.me/PensFond_dn Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області


👉Більше інформації: