Педагогів Краматорська привітали з професійним святом

01.10.2020, 16:06, 89,

Напередодні Дня працівників освіти у Краматорську привітали найкращих вчителів, викладачів та вихователів.

Щорічно у першу неділю жовтня своє професійне свято відзначають працівники сфери освіти. Сьогодні їх привітали заступник міського голови Юрій Люлька та начальник управління освіти Марина Мозольова. Від імені Андрія Панкова Юрій Люлька подякував вчителям за їх нелегку та вкрай важливу працю: «Це не просто професія. Це справа всього життя. Саме завдяки вам нове покоління краматорців вчиться бути активним, самостійним, мислячим та плекати любов до отримання знань».

За багаторічну сумлінну працю, творчі педагогічні здобутки, вагомий внесок у розвиток системи освіти міста Краматорська та з нагоди Дня працівників освіти він вручив найкращим працівникам грамоти та подяки міського голови.

Марина Мозольова, у свою чергу, підкреслила, що міська рада завжди підтримувала педагогів Краматорська. “Зараз кожен може побачити покращення матеріально-технічної бази у кожній школі, у кожному дитячому садочку. Ми намагаємося створити комфортні умови навчання та розвитку як для педагогів, так і для дітей. Крім того, не дивлячись на складну ситуацію з наповненням бюджету, міський владі вдалося забезпечити освітян премією до професійного свята”.