Павло Зайцев – один з перших в Україні здійснив запуск біллінгової системи на комунальних підприємствах Краматорська та Донецької області


 У  1994 році Павло Зайцев після служби в армії почав працювати програмістом в компанії «Ареал» (тоді це був кооператив «Ареал»). Він і не передбачав, що це стане його покликанням на багато десятиліть поспіль.

            Сьогодні він – керівник цього одного з перших ІТ-підприємств країни. Компанія, невдовзі, відзначатиме свій 32-річний день народження.

            А в чому ж секрет успіху?

            А в тому, що Павло разом з однодумцями  поставили собі амбітну мету – 50% бухгалтерського обліку в країні повинно вестись на їхніх програмах. Для цього потрібно було не просто пливти у фарватері за конкурентами, а бути лідером, бути кращим, задавати тренди в галузі, багато працювати.

           І на сьогодні ця мета досягнута.

           Компанія займає перші позиції серед українського бухгалтерського софту в області, запустила першу біллінгову систему на комунальних підприємствах Краматорська та Донецької області. Зараз ця Програма обраховує комунальні послуги, сумарно біля 900 тис. особових рахунків по всій Україні.

           Серед успіхів – розробка та запуск першого в регіоні онлайн-кабінету споживача комунальних послуг та мобільного додатку для підприємств, які надають послуги населенню; запуск першого у регіоні онлайн-сервісу надання адміністративних послуг «iGov» у місті Краматорську.

           І це далеко не повний перелік досягнень компанії.  

           Сьогодні підприємство працює над впровадженням сучасних технологій: облачні вирахування, штучний інтелект, Open Data.

           Павло задається питанням: чи можуть вони бути кращими? І сам відповідає, що так.

Тому що, в країні недостатньо розробників в ІТ-сфері їх рівня. В сучасних економічних умовах кваліфіковані програмісти працюють на іноземних замовників, а молодь  бажає їхати працювати за кордон.

            Компанія «Ареал» під керівництвом Павла Зайцева орієнтована на внутрішнього споживача. Отже, працює на розвиток української економіки.         

            Павло брав участь у виставках «Схід-Експо 2017» (м. Київ) та «Схід-Експо 2017» (м. Львів), «IT-Connect 2018-2019» (м. Краматорськ), презентував свій досвід роботи на обласних семінарах, конференціях.

           Активно співпрацює з молоддю з питань підвищення знань та навичок у сфері інформаційних технологій.