Павло Кириленко разом з Андрієм Панковим оглянули об’єкти будівництва у Краматорську

14.05.2020, 15:53, 92,

Сьогодні під час робочої виїзної наради голова Донецької ОДА разом зі своїм заступником Денисом Клюшниковим, міським головою Краматорська Андрієм Панковим, керівниками профільних департаментів та представниками підрядних організацій оглянули об’єкти, на яких ведеться будівництво, визначили проблемні моменти та шляхи їх усунення.

    Вони оглянули 8 таких об’єктів: Центр надання адміністративних послуг, спортивно-оздоровчий комплекс на вулиці Парковійі Центр позашкільної роботи; крите футбольне поле зі штучним покриттям, об’єкти укріплення берегів та розчистки русел Казенного Торця та Біленької в районі Саду Бернацького; льодову арену та басейн Н2О Classic.

    Як зазначив на своїй сторінці у фейсбуці Павло Кириленко: «Роботи на більшості об’єктів розпочалися у 2016-2018-му роках. Виняток – крите футбольне поле зі штучним покриттям у Саду Бернацького та спортивно-оздоровчий комплекс з футбольним полем, майданчиком для пляжного волейболу, легкоатлетичною доріжкою по вулиці Парковій. Їх ми розпочали в рамках програми Велике будівництво, яка була започаткована президентом України Володимиром Зеленським. Результат: – поле в Саду Бернацького готове, – роботи по спорткомплексу на Парковій плануємо завершити цієї осені».

    Андрій Панков зазначив, що місто, зі свого боку, докладає усі можливі зусилля, аби прискорити будівництво та швидко та якісно сприяти реалізації усіх проєктів в заплановані терміни.