Отримувачі житлових субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги у Краматорську повинні повідомити про зміну постачальника природного газу

30.11.2020, 15:16, 2073,

Звертатися до органів соціального захисту у Краматорську доцільно вже після отримання смс-повідомлення з номером особового рахунку та датою початку постачання газу новим постачальником. Аби уникнути черг та дотримуватися протиепідемічних заходів, доцільніше повідомляти про зміни за ЕЛЕКТРОНИМ адресом utszn1426@krm.gov.ua   

Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради інформує.

З 1 жовтня 2020 року фактичне постачання природного газу споживачам здійснюється постачальником «останньої надії». Максимальна тривалість постачання природного газу постачальником «останньої надії» не може перевищувати 60 днів на рік. Тому до 1 грудня 2020 року громадянам необхідно обрати нового постачальника природного газу і укласти з ним договір.

Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848 передбачено, що громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про зміну виконавця комунальних послуг.

З метою своєчасного та в повному обсязі надання громадянам передбачених законодавством соціальних гарантій, звертаємося з проханням до отримувачів житлових субсидій та пільговиків в найкоротші терміни повідомляти органи соціального захисту населення про зміну постачальника природного газу для побутових потреб. Звертатися до органів соціального захисту доцільно вже після отримання смс-повідомлення з номером особового рахунку та датою початку постачання газу новим постачальником.

Зразок заяви про зміну постачальника природного газу для побутових потреб:

Зауважуємо, що повідомити про зміну постачальника природного газу або отримати консультацію з питань надання житлових субсидій Ви можете надіславши відповідну заяву поштою на адресу: вул. Героїв Небесної Сотні, 23, м. Краматорськ 84333, або на електронну адресу управління: utszn1426@krm.gov.ua

Крім цього, в приміщенні управління встановлено скриньку для звернень громадян, в яку Ви можете поза чергою покласти написану заяву. Для отримувачів житлових субсидій скринька встановлена за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, 23, для отримувачів пільг – по вул. Маяковського, 24.

Консультацію з питань призначення житлових субсидій також можна отримати за телефоном «гарячої лінії» управління з 095 59 79 103.

Консультацію з питань призначення пільг можна отримати за телефонами (06264)6 30 54, (06264)6 30 58.