Отримання безкоштовної індивідуальної консультації на Віртуальній платформі емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID – 19  В Україні запрацювала створена Асоціацією інноваційної та цифрової освіти Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID – 19 (https://moncenter.eduhub.in.ua/).

  Основна мета проекту – можливість безкоштовно отримати кожним українцем індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу міста Києва, які дозволять зберегти та зміцнити позитивний емоційний та психологічний стан людей протягом всього часу дії карантину, а також навчатись онлайн м’яким навичкам (soft skills) необхідним кожному, незважаючи на вік та професію.

  Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) також публічно попередила про можливі серйозні зміни психологічного здоров’я людей на всій планеті.

  Нажаль, свіжі результати соціологічного дослідження проведеного групою «Рейтинг» свідчать, що серед українців також зростає рівень тривожності.

  Зважаючи на це, з метою дії на упередження, даний проект надає можливість людям безкоштовно отримувати: позитивні емоції, психологічну підтримку та корисні знання під час вимушеного перебування на карантині. В цьому і полягає місія Віртуальної платформи емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID – 19.