«Осучаснені» формати спілкування з платниками від краматорських податківців


Під час дії обмежувальних заходів, направлених на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, працівники податкової служби Донеччини продовжують виконувати свої обов’язки, адже економічна стабільність та наповнення бюджету дозволить державі максимально забезпечити соціальні гарантії своїм громадянам. При цьому, формати спілкування з платниками податків суттєво розширені та вдосконалені.

      Так, днями, краматорськими податківцями сумісно з фахівцями Краматорського міського Центру зайнятості, Пенсійного фонду, управління праці та соціального захисту населення і місцевими роботодавцями проведено інтернет — конференцію «Робота в умовах карантину».

      Основним питанням конференції було отримання роботодавцями допомоги по частковому безробіттю відповідно до статті 47 прім. 1 Закону України «Про зайнятість населення» та Постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 №306 «Про затвердження Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Традиційно, платники отримали від Начальника Краматорського управління Людмили Санжури доступні та зрозумілі відповіді з життєвими прикладами отримання інформації про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні шість місяців, тощо.

      В той же день краматорськими податківцями проведений вебінар у режимі скайп – зв’язку: «Карантинні нововведення для бізнесу. Податок на доходи фізичних осіб, місцеві податки, єдиний внесок. «Карантинне» відтермінування застосування РРО. До чого, кому та коли готуватись у 2020 році».

      Місцеві податківці приділяють значну увагу роз’ясненням питань податкового законодавства, необхідності здійснення діяльності виключно в правовому полі, питанням легалізації заробітної плати та офіційного оформлення трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками оскільки це не тільки наповнення бюджетів, а й соціальні гарантії і працівників і роботодавців.

      Основна задача Краматорських податківців— це надання вчасної консультаційної допомоги всім платникам податків в різних, зручних для платників форматах.

Краматорське управління ГУ ДПС у Донецькій області