Останній дзвоник та випускний 2020 у Краматорську пройдуть онлайн

27.05.2020, 11:39, 575,

29 травня 2020 року о 10.00 у школах міста планується проведення свята “Останнього дзвоника” онлайн. Щоб відвідати його змогли усі учні, вчителі та батьки, відеопривітання, виступи, фотоколажі, віртуальні квести, презентації будуть розміщені на сайтах закладів освіти, сторінках мережі Іnternet, або проведені за допомогою платформи ZOOM. Кожному класу будуть надані посилання на відеозвернення керівництва, привітання від першокласників, випускників. На “останньому дзвонику онлайн” обіцяють пісні, танці, вірші, учнівські флешмоби й інтерактиви. Навіть грамоти, які учні отримали за свої успіхи протягом року, вони зможуть побачити поки що у сканованому вигляді на сайтах своїх навчальних закладів. Про це повідомляють в Управлінні освіти Краматорська.

     Що стосується незабутнього свята, яке переносить нас з дитячого життя у доросле, тобто випускних вечорів, то це питання поки що остаточно не вирішене.

     2020 рік вніс суттєві корективи у наше повсякденне життя. І всім доводиться змінювати звички, традиції, свята. Небезпечний вірус, звичайно, не дозволить провести випускні вечори традиційно. Адже безпека і людське життя – понад усе.

     Краматорські педагоги вважають, що не варто повністю позбавляти випускників їхнього останнього дитячого свята, та розглядають різні варіанти, які б дозволили відтермінувати чи провести його з дотриманням усіх санітарних і протиепідемічних норм. В багатьох школах відбудеться лише урочисте вручення документів, деякі педагогічні колективи заздалегідь підготували цікаві відеофільми «На згадку випускникам».