Основні напрямки роботи сектору матеріального забезпечення відділу страхових виплат та матеріального забезпечення


Краматорське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області попри умови воєнного стану не припиняло своєї роботи.

Працівники відділення продовжують дистанційно приймати заяви- розрахунки для фінансування лікарняних та інших допомог застрахованих осіб, а також повідомлення про виплату матеріального забезпечення  від страхувальників.

З початку війни відділенням прийнято заяв-розрахунків від 307 страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам на загальну суму 40263,3 тис. грн, з них: по тимчасовій непрацездатності – 32204,5 тис. грн, по вагітності та пологах  – 8009,6 тис. грн, на поховання – 49,2 тис. грн.

 Загалом за цей період відділенням профінансовано усіх видів допомог на загальну суму більш ніж 71838,3 тис. грн для 11430 застрахованих осіб, у т. ч. за заявами-розрахунками, поданими з початку року.

Краматорське міське відділення нагадує, що після проведення виплат за рахунок коштів Фонду страхувальник повинен надіслати  повідомлення про виплату коштів застрахованим особам протягом місяця з дня проведення виплат. Відповідальність за виплату коштів для надання матеріального забезпечення застрахованим особам після отримання фінансування від Фонду за заявою-розрахунком покладається на страхувальника.

Слідкувати за станом фінансування за заявою-розрахунком можливо  онлайн у телеграм-каналі Фонду: https://t.me/socialfund (необхідно орієнтуватися на дату прийняття Фондом заяви-розрахунку, саме від неї залежить строк виплати лікарняного).

За консультаціями щодо нарахування та виплат матеріального забезпечення можна звернутися до спеціалістів відділення за телефонами  +380958048676, +380979856123.