Оприлюднення проекту документа державного планування «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 18,000 га за адресою: м. Краматорськ, вздовж вулиці Кришталевої, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги»


Оприлюднення проекту документа державного планування «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 18,000 га за адресою: м. Краматорськ, вздовж вулиці Кришталевої, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги» та звіту про стратегічну екологічну оцінку Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 18,000 га за адресою: м. Краматорськ, вздовж вулиці Кришталевої, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

«Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 18,000 га за адресою: м. Краматорськ, вздовж вулиці Кришталевої, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги» .

Метою є:

– розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги з розміщенням обласної багатопрофільної лікарні, з урахуванням містобудівної ситуації, яка склалася на даний момент відповідно до державних будівельних та інших норм, стандартів і правил;

– максимально ефективне використання території впровадження Детального плану, визначення зони впливу на навколишнє середовище, умови життя і здоров’я людей, що проживають на прилеглій території;

– визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону призначених для комплексного будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

Детальний план території підготовлений на підставі завдання на розробку детального плану території, договору №66/11-19 від 27.11.2019р., укладеного з виконавчим комітетом Краматорської міської ради, рішенням Краматорської міської ради від 24.04.2019 №53/VII-258 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою: м. Краматорськ, вздовж вулиці Кришталевої»; діючої містобудівної документації м. Краматорськ та відповідно до Завдання на розробку стратегічної екологічної оцінки.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Краматорська міська рада.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення триває з 18 березня 2020 р. по 16 квітня 2020 р.


б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку – не розглядаються.

в) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Краматорська міська рада.

Ознайомитися з матеріалами Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 18,000 га за адресою: м. Краматорськ, вздовж вулиці Кришталевої, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги та звітом про стратегічну екологічну оцінку Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 18,000 га за адресою: м. Краматорськ, вздовж вулиці Кришталевої, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги – можна в Краматорській міській раді за адресою: м. Краматорськ, пл. Миру, 2.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Краматорська міська рада.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі:

пл. Миру, 2, м. Краматорськ, 84313. Електронна адреса: obshotd@krm.gov.ua.

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 18 березня 2020 р. по 16 квітня 2020 р.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Краматорська міська рада.

м. Краматорськ, пл. Миру, 2.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій – не потребує.

З матеріалами проекту документа державного планування та звітом про стратегічну екологічну оцінку проекту можна ознайомитись за посиланням:  https://krm.gov.ua/