Опалювальний сезон розпочнеться за умови триденної середньодобової температури +8 °C

15.10.2020, 16:54, 106,

Згідно з рішенням виконкому міської ради від 07.10.2020 № 940 «Про початок опалювального періоду 2020/2021» подачу теплоносія на житлові будинки і заклади соціальної сфери міста  буде розпочато після 16 жовтня у разі зниження середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 °C і нижче протягом трьох діб.

                Таким чином, починаючи з 16 жовтня, виконком міської ради разом з теплопостачальними підприємствами  проводитимуть щоденний моніторинг середньодобової температури (за інформацією Метеоцентру  м. Бахмута). Питання взято на контроль робочої групи з підготовки об’єктів житлово-комунального  господарства та  енерговиробляючих   підприємств міста до роботи в  осінньо-зимовому періоді 2020-2021 років.

                Станом на 15 жовтня теплові траси теплопостачальних  підприємств міста заповнено, відбувається поступове заповнення мереж споживачів. Договори на постачання природного газу на котельні підписано.

КВП «Краматорська тепломережа» отримано номінації на природний газ. Робота щодо отримання номінацій ТОВ «Краматорськтеплоенерго» та ВО ОКП «Донецьктеплокомуненерго» «Краматорськміжрайтепломережа»  знаходиться на завершальному етапі.

                Відбувається підвіз вугілля на Краматорську ТЕЦ, договори на постачання якого укладено в серпні місяці і здійснено попередню оплату. На сьогодні запас палива складає 6 396 т, якого вистачить на 18 діб опалювального періоду.  Підвіз вугілля продовжується щоденно.

                Про дату технічного початку опалювального періоду 2020/2021 в місті краматорців буде повідомлено додатково.