Олександр Гончаренко зустрівся з представниками бізнесу Краматорська

11.12.2020, 15:40, 1859,

Сьогодні у Донецькій торгово-промисловій палаті у Краматорську під головуванням міського голови відбулася зустріч активних представників бізнесу із службами міста, що відповідають за сприяння розвитку малого і середнього підприємництва, а також з представниками енергопостачаючих компаній.

Бізнес-спільноту  у першу чергу турбували деякі питання, пов’язані з регулюванням відносин між ними та постачальниками електроенергії, газу та води. Деякі питання потребували детального роз’яснення. Крім того, відділом споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики для обговорення була представлена Програма сприяння розвитку малого і середнього підприємництва у Краматорську на 2021-2022 роки.

Також представники податкової служби та Центру зайнятості детально розповіли про додаткові нововведення на державному рівні внаслідок дії карантинних заходів, аби підтримати громадян, що ведуть підприємницьку діяльність.

«Знаю, наскільки важко сьогодні «виживати» в тих умовах, в яких опинились всі ми. Пандемія внесла суттєві зміни в роботу підприємницької діяльності. Варто зазначити, що й бюджет міста недоотримав податки. Я знаю, як болісно ви сприйняли введення карантину вихідного дня. Хочу запевнити, що міська влада буде підтримувати та сприяти тому, аби ви мали змогу продовжувати свою підприємницьку діяльність на благо рідного Краматорська, – підкреслив Олександр Гончаренко. – Як міський голова вважаю вкрай необхідним чути бізнес-сіпльноту та враховувати її потреби. Ваша робота та створення нових робочих місць – це запорука стабільності та розвитку міста».