Олександр Гончаренко взяв участь у Загальних зборах учасників ТОВ «Краматорськтеплоенерго»

02.04.2021, 11:35, 1864,

На ТОВ «Краматорськтеплоенерго» за ініціативою міської ради відбулись збори акціонерів ПраТ «Мега-ресурс» та Учасників ТОВ «Краматорськтеплоенерго». В них взяли участь міський голова Краматорська Олександр Гончаренко та директор КП «Міст» Інесса Панченко.

Під час зборів керівники підприємств відзвітували про роботу за минулий рік. Для того, щоб  місто більше брало участь в роботі товариств ПраТ «Мега-ресурсу» та ТОВ «Краматорськтеплоенерго», Олександр Гончаренко вніс свої пропозиції в протокол для розглядання на наступних зборах. Так, повинні бути визначені та затверджені представники наглядової ради в обох Товариствах, а на ТОВ «Краматорськтеплоенерго» ще і дирекція. Позачергові збори акціонерів підприємств відбудуться у квітні.

У зв’язку з економічним станом на ТОВ «Краматорськтеплоенерго» міський голова стурбований майбутнім опалювальним сезоном.

«Велика заборгованість «Краматорськтеплоенерго» за енергоносії ставить під загрозу майбутній опалювальний сезон. На наступному засіданні затвердимо членів наглядової ради, ревізійної комісії та директорат. Ми вимагаємо більш прозорих відносин між членами акціонерного товариства. Також ухвалимо стратегію розвитку ТОВ «Краматорськтеплоенерго», – сказав Олександр Гончаренко.