Олександр Гончаренко привітав із Днем Святого Миколая найбільш вразливих дітей Краматорська

18.12.2020, 14:34, 1944,

Враховуючи необхідність дотримання протиепідемічних вимог, міський голова Краматорська передав керівникам закладів, що надають послуги найбільш вразливим категоріям дітей, подарункові сертифікати.

Святий Миколай вважається покровителем дітей. Саме 19 грудня батьки та близькі радують свою малечу подарунками. Напередодні цього свята міський голова Олександр Гончаренко завітав до краматорського навчально-реабілітаційного центру «Гайок», Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей та Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Оберіг», аби привітати дітей, що потребують особливої уваги.

Він поспілкувався з кожним керівником закладу, дізнався про потреби і нагальні проблеми, оглянув приміщення і умови, в яких зростають та навчаються маленькі краматорці.

«Чужих дітей не буває. У будь-якої дитини, що отримує допомогу в кожному з цих закладів – нелегка доля. Краматорська міська рада готова та оказує всебічну підтримку тим, хто щоденно піклується про малечу. Дякую усім за їх великі серця та вітаю зі святом», – зазначив Олександр Гончаренко.