Олександр Гончаренко провів виїзний прийом громадян у селищі Біленьке

11.02.2021, 08:35, 624,

В адміністративній будівлі Біленьківського старостинського округу відбувся перший із запланованих міським головою Краматорська виїзних прийомів громадян. Згідно з планів Олександра Гончаренка, такі прийоми він проводитиме щомісяця у віддалених куточках нашого міста, зокрема в старостинських округах та комітетах мікрорайонів.

Питання, що їх підіймали мешканці Біленького, у більшості своїй стосувались рутинних побутових питань. Міський голова наголосив, що їх можна з легкістю вирішити, звернувшись до міського Контакт-центру. Там не тільки уважно вислухають і скерують заявку до відповідного комунального підприємства, але й у визначений термін нададуть відповідь.

Нагадуємо, що звернутись до Контакт-центру можна за номерами 1505 (зі стаціонарних телефонів) або +38 (099) 099-1505 (з мобільного).

Також мешканці міста займали й більш істотні питання – зокрема вони наголошують на необхідності створення на території водойми у селищі Василіївська Пустош великого, зручного пляжу. Олександр Гончаренко повідомив, що відповідну роботу найближчим часом вже планує виконати один з підприємців, котрий веде поблизу озера господарську діяльність.

Міський голова пообіцяв взяти на особистий контроль проблему щодо поліпшення житлово-побутових умов у комунальному гуртожитку по вулиці Айвазовського. Окрім того, він допоможе мешканцям розібратись у питаннях можливості призначення їм субсидій за спожиті енергоносії, залучивши до цього спеціалістів управління праці та соціального захисту населення.

Багатьох мешканців селища Біленьке цікавить, коли ж нарешті запрацює дитячий садок №1 «Зернятко». Олександр Гончаренко повідомив, що запуск дитячого садочка стане можливим одразу ж після введення в експлуатацію реконструйованої будівлі обласним управлінням капітального будівництва. Аби пришвидшити цей процес, він веде постійні консультації із обласною владою, і питання знаходиться на особистому контролі його заступників Сергій Смирнова та Олени Катальнікової.

Також один із мешканців селища Біленьке прийшов на прийом з пропозицією – він просить міську владу посприяти в отриманні в оренду одного з приміщень у центрі селища. Він має бажання організувати художню школу, що дозволить створити додаткові умови для творчого розвитку молоді.