Олександр Гончаренко провів робочу нараду з «Управляючою компанією «Ладіс»

19.09.2021, 11:53, 556,

Міський голова Краматорська у ході зустрічі з керівником підприємства Дмитром Литвиновим обговорив поточні питання з утримання та обслуговування багатоквартирних житлових будинків.

Дмитро Литвинов доповів, що наразі на  обслуговуванні  у  підприємства знаходяться 815 житлових будинків. З них 772 з централізованою системою опалення. Усі вони достроково готові до опалювального сезону.

«Наразі сто відсотків наших будинків пройшли комплексну підготовку з гідравлічними випробовуваннями та промивкою внутрішньобудинкових систем теплопостачання. У цьому році підготовчі роботи були завершені за місяць до опалювального сезону», – зазначив директор підприємства.

Також у цьому році «Управляюча компанія «Ладіс» перевиконала ремонт покрівлі на 127 %. За заявками мешканців та за результатами обстежень  відремонтовано 9.427 кв.метрів покрівлі. Виконано великий обсяг робіт по ремонту міжпанельних швів.

Крім того підприємство вживає енергозберігаючі заходи, зокрема, встановлює енергозберігаючі лампи у під’їздах з датчиком освітлення. Тобто, коли на вулиці стає темно, датчик спрацьовує та вмикаються лампи, і вимикаються, коли на вулиці стає світло.

Під час виїзної наради Олександр Гончаренко відвідав будинки, де зараз виконуються планові роботи, та виробничу ділянку «УК «Ладіс».

«Управляюча компанія «Ладіс» має сім виробничих ділянок, розташованих за територіальним знаходженням будинків. Є власна аварійно-диспетчерська служба, яка в неробочий час у будні дні, і так само у вихідні та святкові дні здійснює цілодобове чергування. Для надання послуг з управління житловими будинками залучено понад 500 працівників.