Олександр Гончаренко провів робочу нараду на КВП «Краматорська тепломережа»

31.08.2021, 16:59, 229,

Міський голова Краматорська у ході зустрічі з директором теплопостачального підприємства Григорієм Безкоровайним обговорив хід підготовки до опалювального сезону.

Зокрема Олександр Гончаренко оглянув вузли обліку теплової енергії, які будуть встановлені біля домів абонентів КВП «Краматорська тепломережа». Ці прилади забезпечуватимуть облік теплової енергії, а також контроль і реєстрацію значень параметрів теплоносія, на підставі яких будуть здійснюватися нарахування за теплову енергію.

«Метою встановлення вузлів обліку є ефективне та раціональне споживання теплової енергії. Важливо, що після влаштування цих приладів у абонентів «Краматорська тепломережа», а їх наразі 19200, не виникатиме питань щодо норм споживання теплової енергії.  Також не буде сумнівів, що вони сплачують тільки за використане тепло», – зазначив Олександр Гончаренко.

У ході наради міський голова оглянув запаси труб для здійснення капітальних та поточних ремонтів та ознайомився з організацією роботи абонентного відділу.

Крім того, Олександр Гончаренко обговорив з директором КВП «Краматорська тепломережа» Григорієм Безкоровайним фінансовий стан підприємства, наявні проблеми й питання та шляхи їх розв’язання.