Олександр Гончаренко провів робочу нараду на КП «ДРУАС»

03.09.2021, 08:36, 277,

Міський голова Краматорська у ході зустрічі з керівником КП «Дільниця по ремонту, утриманню автошляхів та споруджень на них» Миколою Непомящим обговорили наявні питання та роботу підприємства.

Керівник «ДРУАС» показав Олександру Гончаренку службові та господарські приміщення для працівників, де ведуться ремонті роботі, а також техніку, яка є у розпорядженні підприємства.

Олександр Гончаренко дав доручення підготувати перелік техніки, необхідної для ефективної роботи. Зокрема, машини для поливу зелених насаджень, підстригання газонів та прибирання снігу.

«Для підтримання чистоти на вулицях Краматорська у будь-яку погоду, необхідно оновити комунальну техніку. Нові машини мають виконувати різноманітні завдання: доглядати за зеленими насадженнями, прибирати сніг, підмітати великі площі, дороги, тротуари, а також невеликі сквери або спортмайданчики. Сьогодні прибиральні автомобілі та якісна спецтехніка, здатні швидко і ефективно справлятися зі сміттям та проблемами викликаними погодними умовами», – зазначив міський голова.