Олександр Гончаренко провів особистий прийом громадян

18.03.2021, 16:54, 823,

Згідно із затвердженими графіками, у будівлі виконкому міський голова проводить особисті прийоми щомісяця кожного третього четверга. Окрім того Олександр Гончаренко додатково проводить виїзні прийоми громадян у різних частинах нашої громади.

Сьогодні краматорці звертались до міського голови з різних питань. Мешканці будинку за адресою вулиця Василя Стуса, 56 просять міську владу посприяти у питаннях вирішення проблеми порушення конструктивних елементів житлового будинку, а жителі селища Ясногірка скаржаться на неякісне надання послуг із перевезення пасажирів громадським транспортом та порушення прав пільговиків у ньому. Немало нарікань від краматорців звучить і на адресу керуючої компанії «Ладіс».

Також мешканці Краматорська звертаються до міського голови по додаткову юридичну допомогу, цікавляться щодо вирішення питання продовження ремонтних робіт у Центрі первинної медико-санітарної роботи №2.

Одна із заявниць сьогодні святкує дев’яносторіччя – це мешканка нашого міста, учасниця бойових дій Тертишна Любов Петрівна. Подарунок та вітальну адресу замість неї отримала племінниця.