Олександр Гончаренко: “Підняття цін в умовах воєнного стану — мародерство”


Міський голова Краматорська звертається до мешканців міста:

“Шановні краматорці! Звертаюсь, у першу чергу, до власників бізнесу, власників магазинів: великих та малих, оптовиків і роздрібників. Сьогодні міська влада разом із обласною активно працює над налагодженням постачання продуктів харчування та інших товарів першої необхідності у Краматорськ.

Ми чудово розуміємо — ваші колишні логістичні маршрути порушені. Харків, на якому було сконцентровано усі поставки — закритий. Зараз робота йде через Дніпро або з заходу нашої країни. Це у півтора-два рази підвищує вартість самої доставки. Окрім того спілкуємося із місцевими виробниками аби максимально залучити їх до співпраці у межах нашої громади.

Необґрунтоване підняття цін в умовах воєнного стану вважатимемо за мародерство. Добре розумію, що зараз важкий для всіх період. Але це – не час збагачуватися на чужому горі! Здорожчала доставка, везуть здалеку, вірю, що товар надходить за новими цінами, але – не настільки високими, як ваші націнки! Закликаю робити їх мінімальними. І сподіваюся, що ви мене почули. Це — не прохання.

Тяжкий період обов’язково мине і після цього відповідні служби проаналізують дії кожного в умовах воєнного стану, а відповідальності за порушення не уникне ніхто.”