Олександр Гончаренко перевірив хід виконання реконструкції відділення екстреної медичної допомоги та травматологічного корпусу

22.01.2021, 18:49, 1420,

Сьогодні міський голова Краматорська відвідав КНП «Міська лікарня» № 3, аби проконтролювати хід виконання робіт у травматології та створення нового відділення з невідкладної допомоги.  

Проєкт «Реконструкція приміщення під відділення екстреної медичної допомоги» вже майже завершено, та планується, що розпочне свою роботу вже наприкінці січня. Він був розроблений у 2020 році та втілений у життя буквально за декілька місяців. Крім створення додаткового простору з залом очікування, рецепцією, кімнатою матері та дитини, оглядової,  він містить будування спеціального боксу для заїзду швидких для тяжких пацієнтів. Його вартість складає трохи більше 7 млн. грн.

Реконструкція внутрішніх приміщень травматологічного корпусу відповідно до проєкту включає створення операційних, палат інтенсивної терапії, інклюзивних туалетних та душових, ремонт ліфту, загальною вартістю 24, 748 млн. грн.

«Виконання усіх робіт знаходиться на фінішній стадії, і вже невдовзі відділення розпочнуть свою роботу, надаючи медичну допомогу мешканцям нашого міста. Перший об’єкт реалізується в рамках ініціативи президента України «Велике будівництво», другий – при співфінансуванні міського та обласного бюджетів», –  зазначив Олександр Гончаренко.