У Краматорську Олександр Гончаренко ознайомився з ходом робіт у майбутньому садочку на Іванівці

22.02.2021, 08:49, 1055,

На будівельному майданчику майбутнього дитсадка побував міський голова Краматорська Олександр Гончаренко разом зі своїми заступниками Сергій Смирновим та Андрієм Безсонним.

На об’єкт також запросили генерального підрядника та субпідрядників, які будуть відповідати за окремі процеси, як то зовнішні будівельні роботи чи внутрішні електричні мережі. «Надважливо зараз розуміти, чи усі готові вчасно закривати різні етапи робіт, – наголошує міський голова, – ми плануємо вкластись у стислі терміни. Підрядники підтвердили готовність працювати «в темпі», єдина можлива перепона – це фінансування. Якщо воно не відбуватиметься вчасно, це відповідно впливатиме і на терміни робіт».

Також Олександр Гончаренко хотів особисто пересвідчитися, наскільки виправдані побоювання деяких батьків, викликані сусідством із лікувальними установами. Будівельники ознайомили міського голову з особливостями проєкту – навколо дошкільної установи буде паркан. Садок і лікарню розділятиме проїжджа частина і вони матимуть окремі вхідні групи.

Зараз на об’єкті тривають підготовчі роботи – з приміщення вивезено будівельне сміття та триває узгодження документації для підключення комунікацій. Фінансування відбувається за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку та міського бюджету.