Олександр Гончаренко обговорив з перевізниками питання, які виникають у ході дії учнівського квитка

18.09.2021, 09:46, 876,

Міський голова Краматорська разом зі своїми заступниками Оленою Катальніковою, Андрієм Безсонним та секретарем міської ради Ігорем Сташкевичем зустрілися з керівниками підприємств-автоперевізників, щоб обговорити  зауваження, які виникають у батьків та учнів під час користування учнівським квитком.

Для налагодження роботи та швидкого реагування на проблеми, що виникають у батьків, у мобільному додатку Viber громадські діячі створили групу. До діалогу щоденно долучаються Олександр Гончаренко, його заступники та автоперевізники. Всі питання фіксуються та одразу вирішуються у робочому порядку.

Учасники зустрічі відзначили, що наразі скарг від батьків школярів надходить менше, ніж у дні старту пільгового проїзду для учнів. Міський голова Олександр Гончаренко дав доручення керівникам КП «КТТУ», «ЮМВОСА» та «АТП-11410» відпрацювати усі проблемні питання з водійським складом та зробити так, щоб скарг від батьків більше не надходило.

Зі свого боку автоперевізники звернулися з проханням до батьків та керівництва шкіл, провести з учнями роз’яснювальні бесіди щодо поведінки на зупинках громадського транспорту. Зокрема, говорилось про те, що школярі іноді чекають на автобус у місцях, де заборонена зупинка, наприклад, на перехресті, або дивлячись у мобільні телефони пропускають необхідний транспорт.

Олександр Гончаренко наголосив на необхідності опрацювання цих питань з обох боків для порозуміння та злагодженої роботи.

Нагадаємо, в  період з 1 вересня по 15 червня для учнів шкільного віку безкоштовний проїзд надається за умови пред’явлення пластикового учнівського квитка або тимчасового паперового учнівського квитка.

У період з 1 вересня по 30 червня для студентів (курсантів) денної форми навчання закладів вищої освіти, професійних ліцеїв, вищих професійних училищ, центрів професійно-технічної освіти, технікумів та коледжів знижка на проїзд у розмірі 50% від вартості квитка надається за умови пред’явлення пластикового студентського квитка.

У період літніх канікул, а саме з 16 червня по 31 серпня, для учнів закладів загальної середньої освіти встановлена знижка на проїзд у розмірі 50% від вартості квитка.