Оголошується відкритий конкурс на визначення автомобільного перевізника на маршрут сполученням «с. Дмитрівка – Краматорськ»


Конкурс проводиться відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008          № 1081 (зі змінами), Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997  №176 (зі змінами) та з метою створення безпечних умов для перевезення пасажирів автомобільним транспортом, покращення якості пасажирських перевезень і створення конкурентного середовища.

Організатор перевезень –  виконавчий комітет Краматорської міської ради.

Основні характеристики об’єкту конкурсу:

№  обєкту Найменування кінцевих зупинок Довжина  маршруту, (в прямому та зворотному напрямках), км Кількість одиниць рухомого складу для роботи на маршруті Наявність резерву (необхідна кількість), од. Кількість рухомого складу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими можливостями Клас  автобусу * Часи роботи (початок – кінець), год. Кількість  рейсів Режим руху Режим перевезень Тривалість рейсу, хв.
1 с. Дмитрівка –  Краматорськ (Привокзальна площа) 19,5 1 1 1 А,В,І, ІІ   05.40  –  18.20 8   звичайний щоденний 30-35

Рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршруті, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

            Одержання додаткової інформації по об’єкту конкурсу та прийом документів здійснюється в робочі дні тижня з 09-00 до 16-00 в Управлінні житлово-комунального господарства Краматорської міської ради, за адресою: 84313, Донецька обл.,                                 м. Краматорськ,  бул. Машинобудівників, 23, 2 поверх, каб. № 209. Телефон  для довідок: (0626) 5-34-78.  Електрона адреса: ugkh_21@krm.gov.ua.

             Плата за участь у конкурсі відсутня.

           Кінцевий строк для подачі документів 24.09.2021 р. до 15-00 год.

           Документи, що надійшли після кінцевого строку прийняття, не приймаються.

           Відповідальність за достовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі у конкурсі, несе перевізник-претендент.

            Засідання конкурсного комітету по проведенню конкурсу відбудеться 08.10.2021 о 10-00 год. за адресою: Донецька обл., м. Краматорськ, Краматорська міська рада, площа Миру 2, зал засідань, 2 поверх.