Оголошено конкурс на посаду заступника начальника управління освіти


Відповідно до наказу управління освіти Краматорської міської ради від 11.03.2021р. № 54 оголошується конкурс на посаду заступника начальника управління освіти Краматорської міської ради.

Найменування і місцезнаходження закладу Управління освіти Краматорської міської ради, м. Краматорськ, вул. Катеринича буд. 26
Найменування посади заступник начальника
Посадовий оклад 7663 грн.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду Вища освіта не нижче рівня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій не залежно від форми власності не менше 2 років. Знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу», «Про запобігання корупції» та інші закони України, що стосуються сфери управління освітою: закони України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», «Про захист персональних даних», «Про доступ до публічної інформації» та ін.
Перелік документів, які необхідно подати у конкурсному відборі та строк їх подання Особа, яка претендує на посаду заступника начальника, подає такі документи: – заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби; – заповнену особову картку у формі, визначеній чинним законодавством України; – дві фотокартки розміром 4х6 см.; – копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеню або вченого звання; – копію документа, який посвідчує особу; – декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції»; – копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); – копію трудової книжки (за наявністю); Документи подаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення до конкурсної комісії за адресою: м. Краматорськ, вул. Катеринича, 26, каб. 9.
П.І.Б., номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсу Шорнікова Олена Олександрівна, контактний телефон: 0506042503, e-mail: helen80shor@gmail.com