Оголошення про збір ідей проєктів до Плану реалізації Стратегії розвитку Краматорської територіальної громади до 2027 року


Краматорська  територіальна громада розробляє Стратегію розвитку громади на 2022 – 2027 роки (далі – Стратегія). 

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Ідеї проєктів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочим Комітетом  з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Краматорської територіальної громади, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проєкту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізацїї проєкту – не більше як 3 роки (2022-2024).

3. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.

4. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).

5. Проєктна ідея стосується одного із завдань Стратегії розвитку Краматорської  територіальної громади  (Ознайомтеся з переліком завдань Стратегії у додатку 1 до цього оголошення).

6. Проєктна ідея має бути надіслана на пізніше 24 грудня 2021 року.

Заповнені форми просимо надсилати на e-mail: ekoot_krm@ukr.net з поміткою «До Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, до Рубайло Ярослави Сергіївни – начальника відділу стратегічного планування, розвитку територій та управління проєктами виконавчого комітету Краматорської міської ради, тел. (0626) 48-55-49 (ekoot_krm@ukr.net).

Додаток 1 – Система цілей Стратегії розвитку територіальної громади

Додаток 2 – Форма проєктного листа (для подачі ідеї проєкту)