Оголошення про проведення конкурсу з визначення робочого органу


Виконавчий комітет Краматорської міської ради оголошує конкурс з визначення робочого органу – підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи постійно діючого конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».

Об’єктом конкурсу є виконання функцій робочого органу з питань належного організаційного забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань постійно діючого конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 3 грудня 2008 року № 1081.

До участі в конкурсі не допускаються підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, проводять діяльність на ринку транспортних послуг, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

          Умови проведення конкурсу з визначення робочого органу – підприємства (організації) затверджені рішенням виконавчого комітету № 1402 від 03.11.2021 «Про затвердження умов проведення конкурсу  з  визначення  підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу,  яке  залучається  виконавчим  комітетом Краматорської міської ради для організації проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування»

Одержання додаткової інформації по  конкурсу та прийом документів здійснюється в робочі дні тижня з 09-00 до 16-00 в Управлінні житлово-комунального господарства Краматорської міської ради, за адресою: 84313, Донецька обл., м.Краматорськ,                      бул. Машинобудівників, 23, 2 поверх, каб. № 209. Телефон  для довідок: (06264) 5-95-52.  Електронна адреса: ugkh_21@krm.gov.ua.

           Плата за участь у конкурсі відсутня.

           Кінцевий строк для подачі документів 09.12.2021 до 15-00 год.

          Документи, що надійшли після кінцевого строку прийняття, не приймаються.

           Відповідальність за достовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі у конкурсі, несе підприємство (організаця)-претендент.

            Засідання конкурсного комітету по проведенню конкурсу відбудеться 13.12.2021 о 16-00 год. за адресою: Донецька обл., м. Краматорськ, Краматорська міська рада, площа Миру 2, зал засідань, 2 поверх.