Оголошення про конкурс грантів для бізнесу!


 Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує.

       Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних Уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

       Метою програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону. Загальна сума грантового пулу, який розподіляється протягом 2019-2020 років, складає 2,48 млн.євро.

       Грантова програма для підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу впроваджується на сході України з 2015 року. В межах програми у 2015-2020 роках було підтримано 932 бізнес-проекти та створено понад 2 500 робочих місць.

       Програма РООН із відновлення та розбудови миру запрошує місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на визначених Програмою територіях, взяти участь у конкурсі на здобуття грантової підтримки на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств. Детальна інформація щодо участі у конкурсі подається у додатку.

       Максимальна сума одного гранту складає до 6 500 євро в гривневому еквіваленті. Завершення прийому заявок: 3 травня 2020 року.