Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади


Відділ комунальних ресурсів та самоврядного контролю Краматорської міської ради (бул.Машинобудівників, 23, м.Краматорськ, Донецька обл., 84313; тел. (06264) 48-55-14, 42-19-70) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та звітності за спеціалізацією економіст (на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

      Основні вимоги до кандидатів: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст, магістр, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року чи стаж роботи в інших сферах управління за фахом економіст або юрист не менше 3 років, знання державної мови, Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, здійснення діяльності уповноваженої особи та секретаря тендерного комітету відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», досвід роботи в системі публічних закупівель ProZorro.

      Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: 84313, м.Краматорськ, пл.Миру, 2, другий поверх, кім.222.

      Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відповідальною особою з питань ведення кадрової роботи у відділі.