Оголошення конкурсу малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств!


До уваги представників бізнесу!

Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує.

         Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу, уряду Королівства Данія та уряду Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та  середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

         Метою програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

         Загальна сума грантового пулу, який розподіляється протягом 2019-2020 років, складає 5,24 млн. доларів США, у тому числі 2,56 млн. доларів США для конкурсу, що оголошується.

          Грантова програма для підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу впроваджується на сході України з 2015 року задля економічного відновлення областей, що постраждали від конфлікту, розвитку пріоритетних галузей, сприяння зайнятості населення та створенню нових джерел доходу для населення. В рамках програми у 2015-2020 роках було підтримано 931 бізнес-проєкт та створено понад 2500 робочих місць.

         Детальна інформація щодо участі у конкурсі подається у додатку.

         Конкурс оголошено 5 серпня 2020 року. Завершення прийому заявок: 6 вересня 2020 року.

         Адміністративну та організаційну підтримку грантового конкурсу забезпечує Благодійний фонд «Творчий центр ТЦК» – www.ccc-tck.org.ua [1].

         Додаткова інформація:

       Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

          Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

           Купрій Наталія – менеджер проєктів ТЦК

           тел.: +38 044 574 6411, факс: +38 044 574 6413

           www.ccc-tck.org.ua

           office@ccc.kiev.ua

Додаток: