Одноразове добровільне (спеціальне) декларування


Краматорська державна податкова інспекція нагадує, що з 01 вересня 2021 року стартувала компанія одноразового добровільного (спеціального) декларування, яка буде тривати 1 рік. Одноразове добровільне декларування – абсолютно добровільне та спрямовано на тих, хто отримав суттєві доходи, з яких не було сплачено податки. Одноразове добровільне декларування – це унікальний шанс на компромісних умовах добровільно легалізувати свої активи – нерухомість, транспорт або інші активи, загальна вартість яких перевищує 400 тис.грн.

Положення закону про податкову амністію абсолютно прозорі, а процес декларування максимально зручний.

Подати декларацію можливо онлайн в кабінеті платника податків на сайті Державної податкової служби України. Потім сплатити податок (одноразовий збір) протягом 30 календарних днів. При поданні декларації не потрібно розкривати джерела доходів, а лише мати підтверджуючі документи щодо їх вартості. Ставки податку складають від 2,5 до 9 відсотків в залежності від виду доходів. Закордонні активи оподатковуються за найбільшою ставкою 9%. Але існують альтернативні ставки збору у разі сплати податкового зобов’язання трьома рівними частинами щорічно: 6%, 11,5% та 3% відповідно. Що стосується закордонних активів, то у разі подання декларації до 01.03.2022 року застосовується знижена ставка податку у розмірі 7%. Якщо сплачувати податок у розстрочку, то ставка податку на такі активи збільшується до 9,5%.

Пам’ятайте, що надходження до бюджету за рахунок сплати  одноразового збору стануть додатковим джерелом забезпечення соціальної підтримки, захисту і добробуту громадян України, у тому числі тих, хто вирішить легалізувати свої доходи.

Всю  необхідну інформацію можна знайти на вебпорталі ДПС України (https://tax.gov.ua/) в банері «Одноразове добровільне декларування».

Якщо виникли запитання за консультацією Ви також можете звернутися за телефонами (06264)54293, (0626)44-22-62 або безпосередньо до Центру обслуговування платників податків Краматорської ДПІ за адресою: м. Краматорськ, бульв. Машинобудівників, буд.22 (за попереднім записом за телефоном (06264)73352).

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Донецькій області у мережі Facebook.


Підписатися на Facebook  fb.com/TaxUkraine www.facebook.com/tax.donetsk  Підписатися на Telegram-канал t.me/tax_gov_ua  Підписатися на YouTube youtube.com/TaxUkraine youtube.com/c/ДПСуДонецькійобласті  

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot