Одноразове декларування: спливає термін дії пільгової ставки для іноземних активів


Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що з 01 вересня 2021 року стартувало одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.

      Звертаємо увагу, що 01 березня 2022 року спливає термін дії пільгової ставки збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, визначеної у розмірі 7 відсотків щодо об’єктів декларування, що знаходяться (зареєстровані) за кордоном.

      У подальшому до завершення кампанії, тобто з 01.03.2022 до 01.09.2022, іноземні активи можна буде задекларувати за ставкою 9 відсотків.

      Нагадуємо, що одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це можливість фізичної особи легалізувати статки та бути захищеною державними гарантіями і звільнятися від відповідальності згідно з підрозділом 94 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.        


      Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Донецькій області у мережі Facebook.

    Підписатися на Facebook fb.com/TaxUkraine www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал t.me/tax_gov_ua

Підписатися на YouTube youtube.com/TaxUkraine youtube.com/c/ДПСуДонецькійобласті

        Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot