Одержувачі житлових субсидій і пільг отримають додаткову підтримку на придбання твердого пічного побутового палива в опалювальному сезоні 2023-2024 років.


🔰Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2023 № 1173 «Про реалізацію протягом опалювального сезону 2023-2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива» така додаткова підтримка надається за рахунок міжнародних партнерів — одержувачам пільг і житлових субсидій, які набули право на отримання виплати на придбання твердого пічного побутового палива або отримали відповідну виплату у 2023 році.

Текст постанови — https://is.gd/gMeu4N.

Установлено, що протягом строку дії експериментального проекту для надання пільг та житлових субсидій будуть діяти збільшені мінімальні норми забезпечення населення дровами та вугіллям для опалення.

📊 Розмір додаткової підтримки на придбання твердого пічного побутового палива буде розраховано індивідуально для кожного домогосподарства як різницю між розміром, визначеним згідно з цією постановою, та розміром виплати до запровадження експериментального проекту.

Одержувачам пільг і житлових субсидій, яким у 2023 році вже призначено пільгу або житлову субсидію на придбання твердого пічного побутового палива, додатково подавати заяву не потрібно — розмір доплати перерахують за наявною інформацією.

Для встановлення доплати одержувачі пільг та житлових субсидій отримають від Пенсійного фонду України смс-повідомлення про необхідність надати від свого імені та членів домогосподарства згоду на збір, передачу та обробку персональних даних.

Важливо❗ Для встановлення доплати одержувачі пільг та житлових субсидій до 1 грудня 2023 року (після отримання від Пенсійного фонду України смс-повідомлення) мають надати від свого імені та членів домогосподарства згоду на збір, передачу та обробку персональних даних у зручний спосіб:

🔹 шляхом надання відповіді на отримане смс-повідомлення («так»/«ні»);

🔹 через особистий кабінет субсидіанта/пільговика на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua;

🔹 шляхом подання заяви (довільної форми) до будь-якого зручного сервісного центру Пенсійного фонду України.

🖇️ Особам, які набули право на отримання виплати житлової субсидії або пільги на придбання твердого пічного побутового палива і які раніше вже надавали згоду на збір, передачу та обробку своїх персональних даних та даних членів домогосподарства Міністерству соціальної політики України або Пенсійному фонду України для виплати будь-якої іншої грошової допомоги від міжнародних організацій, зокрема, у рамках реалізації проекту щодо здійснення додаткових заходів соціальної підтримки окремих категорій населення (з числа пенсіонерів та/або внутрішньо переміщених осіб), повторно надавати таку згоду не потрібно.

✅ Додаткова підтримка одержувачам пільг та житлових субсидій на придбання твердого пічного побутового палива може бути здійснена не більше одного разу протягом строку дії експериментального проекту.

➡️ Більше корисної інформації щодо субсидій — https://is.gd/aPWW2J.

👉 Більше новин та актуальної інформації дивіться на вебресурсах Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області:

сайті — https://www.pfu.gov.ua/dn,

фейсбук-сторінці — https://www.facebook.com/dn.pfy,

телеграм-каналі — https://t.me/PensFond_dn,

ютуб-каналі — https://www.youtube.com/@gu_pfu_dn,

TikTok — https://www.tiktok.com/@gu_pfu_dn.