Обговорення проекту Постанови НКРЕКП з питань встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021 рік


18 листопада 2020 року на засіданні НКРЕКП було схвалено та оприлюднено на офіційному сайті НКРЕКП проект Постанови з питань  встановлення тарифів  на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021 рік.

На виконнання Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Постановою від 30.06.2017 № 866 (зі змінами та доповненнями), КВП “КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ” повідомляє про проведення 07 грудня 2020 року о 10:00 відкритого обговорення проекту Постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021 рік.

Враховуючи карантинні обмеження, визначені Постановою Кабінету міністрів України від 20.03.2020р. №211 (зі змінами та доповненнями) “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, відкрите обговорення відбудеться дистанційно, з використанням технічних засобів за допомогою Інтернетресурсу (https://zoom.us/), або мобільного додатку Zoom (шукати Zoom Cloud Meetings).

Проекти постанов НКРЕКП та матеріали, що обґрунтовують прийняття рішення, розміщені на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет www.nerc.gov.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються  до 30 листопада 2020 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: 84313 Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Південна, 6 або на електронну адресу (e-mail) kramvoda@krm.net.ua або Відділ  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Дніпропетровській області, 49000, м. Дніпро, вул. Володимира Мономаха, 17 А.

Заявки на участь у відкритому обговоренні приймаються  не пізніше ніж за 2 робочі дні до дати проведення відкритого обговорення на електронну адресу kramvoda@krm.net.ua  або в паперовому вигляді за адресою: 84313, м. Краматорськ, вул. Південна, 6 з  зазначенням: ПІБ учасника, назву юридичної особи (якщо учасник представляє юридичну особу), контактний телефон та адресу електронної пошти.

Кожний учасник отримає інформацію з посиланням на онлайн-трансляцію та ідентифікатор конференції з паролем для підключення.

Для участі у відкритому обговоренні учасникам необхідно заздалегідь встановити мобільний додаток та пройти відповідну реєстрацію. Також, перед тим, як прийняти участь у слуханнях, радимо ознайомитись з роботою вищезазначеного програмного забезпечення.