Обери своє майбутнє


19 січня фахівчиня з профорієнтації Краматорського міського центру зайнятості Олена Царьова провела профорієнтаційний захід «Обери своє майбутнє» для учнів 9 класу школи №6 нашого міста.

Мета заходу – розширити уявлення школярів про світ професій, поглибити знання про сутність професійної діяльності та ознайомити з актуальними професіями на ринку праці.

Під час зустрічі профконсультантка розповіла присутнім про фактори які треба враховувати при виборі професії – власні побажання, психологічні особливості та можливості, стан здоров’я та потреби ринку праці в кадрах. При опитуванні школярів виявилося, що більшість учнів ще не визначилися з майбутнім фахом, але є і такі, які вже на 100 відсотків впевнені ким хочуть стати в майбутньому.

Фахівчиня запропонувала старшокласникам взяти участь у профорієнтаційному проекті «Lab of Life», створеному Краматорським міським центром зайнятості. Основною метою якого є отримання практичного досвіду в конкретному виді професійної діяльності. Участь у проєкті – це дійсно великий крок на шляху успішного майбутнього кожного підлітка.