Новини спорту Краматорська

🏋️‍♂️ Краматорці взяли участь у Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років, який проходив з 2 по 7 жовтня на базі ФСК «Локомотив» у Коломиї.

Представники Краматорська показали гідний результат.

Студенти факультету фізичного виховання ДДМА Анастасія Рибалка (в/к до 64 кг) посіла 2 місце серед молоді до 23 років з результатом у сумі двоборства 136 кг, а Тімчеко Ярослав (в/к 81 кг) піднявся  на 3 сходинку п’єдесталу в  сумі двоборств 277 кг.

Трішки не вистачило Святославу Ангелову для того, щоб піднятись на п’єдестал пошани — він зайняв 5 місце.

Ілля Москаленко з результатом у вправі поштовх 206 кг, ривок 155кг за  сумою двоборства в ваговій категорій 102 встановив новий рекорд України U23 та став чемпіоном!

Дякуємо спортсменам та спортсменкам за високі результати! Особлива подяка тренерам Єлизавети Олейник  Жалову Сергію та Олегу Саннікову.

🗺️ 6-8 жовтня в Коростишеві відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування.

На дистанції рогейн  Краматорськ в категорії ж20 представляли спортсменки  Катерина Рак та Олеся Котенко, які стали переможницями.

В категорії ж23  переможницями стали Валерія Старцева та Віолета Овчаренко.

Вітаємо спортсменок та тренерів з гарним виступом!

⚽️ В межах Олімпійського тижня 7 жовтня в Краматорську відбувся турнір з стрітболу за участю 5 команд.

Турнір об’єднав на майданчику 25 спортсменів, які продемонстрували свою майстерність та характер .

Захід відбувся під гаслом «Спорт для всіх».

Перемогу в турнірі здобула команда «Всі поруч». Друге місце виборола команда «+++», а третю сходинку посіла команда «Тролейбас».