Незаконні рекламні конструкції по вулиці Двірцевій планують демонтувати

15.07.2020, 15:20, 79,

Про це сьогодні, під час чергового засідання виконавчого комітету повідомив заступник начальника відділу комунального господарства Ярослав Сердюк. Він доповів, що його відділом було проведено інвентаризацію наявних рекламних споруд на 9 вулицях у центральній частині міста. Виявлено 678 таких конструкцій, 596 з яких підлягають демонтажу, 113 з них – по вулиці Двірцевій. До них відносяться як ті, що встановленні із порушенням чинного законодавства так і ті, на встановлення яких було отримано дозволи, але власники вже давно порушили всі терміні експлуатації, без вчасних погоджень із відповідними відділами міськвиконкому.

«Ми в жодному разі не проти реклами та не проти підприємців, котрі таким чином розповідають про свій бізнес. Але якщо рекламні споруди стоять на міській землі з порушенням законодавства – то власники або мають навести лад із документацією, або ж цю рекламу приберуть. Окрім того, відділ комунального господарства має вимагати компенсації від підприємців за ті кошти, які місто витратить на демонтаж такої реклами», – наголосив Андрій Панков.

У свою чергу, листи із вимогами привести у відповідність документи на реклами, чи самостійно її демонтувати були відіслані усім суб’єктам господарювання, запевнив Ярослав Сердюк. Також він повідомив, що на демонтаж 596 незаконних конструкцій необхідно 408 тисяч гривень. Роботи виконуватиме КП «ДРУАС», а усі демонтовані конструкції будуть зберігатись на складі підприємства в строк, визначений законодавством.

Не менш дискусійним виявилось питання цього ж відділу, а саме – доповідь про стан зелених насаджень у нашому місті. Члени виконкому вкотре наголосили на необхідності не тільки вчасно ліквідовувати аварійні дерева у місті, але й впроваджувати сучасні методи у лікуванні таких дерев.

«На сьогоднішній день є методи, коли старі дерева або дерева, уражені хворобами, не демонтують, а виконують їх обрізку, слідкують за ними та дають їм «друге життя». Я звертаю вашу увагу на це і прошу ці методи вивчити і застосовувати у нашому місті, тому що незадоволення мешканців у сфері поводження з зеленими насадженнями ігнорувати не можна», – підкреслив Андрій Панков.

Окрім того, у Краматорську буде змінено положення про конкурс на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти. Це пов’язане із введенням у дію нового Закону України «Про загальну середню освіту». Зміни стосуватимуться складу конкурсної комісії, а також переліку питань та форми їх подання.


Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради виступило з пропозицією розширити перелік підприємств, на яких громадяни проходять альтернативну (невійськову) службу. Із 12 міських комунальних підприємств готовність приймати «альтернативників» виказали сім. Таким чином, перелік для проходження такого виду невійськової служби було розширено на чотири нових підприємства.