Нагадуємо! «СЕЗОН ТИШІ»!


З метою регулювання відносин у галузі охорони, використання і відтворення об’єктів тваринного світу, збереження та поліпшення середовища існування диких тварин, забезпечення умов збереження всього видового і популяційного різноманіття тварин рішенням Краматорською міською ради від 31.03.2021 р. №7/VII-328 p 1 квітня до 15 червня оголошено «сезон тиші» в наступних кварталах Краматорського лісництва:              кв.кв. 1-28, 30, 32-40,42-54, 56-63, 66-71, 73-81.

У період масового розмноження диких тварин забороняється проведення робіт та заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, вибухові роботи, феєрверки, санітарні рубки лісу, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах тощо).

Краматорська міська рада нагадує, що підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу, зобов’язані забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин.

За порушення вимог Закону України «Про тваринний світ» передбачена адміністративна відповідальність. Статтею 87 КУпАП за порушення вимог щодо охорони середовища перебування і шляхів міграції, переселення, акліматизації та схрещування диких тварин передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 510 до 850 грн.) і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1190 грн.).