Нагадуємо краматорцям про необхідність своєчасної оплати за комунальні послуги та погашення наявної заборгованості у найкоротші терміни


На сьогодні заборгованість мешканців міста за житлово-комунальні послуги є вкрай актуальним питанням. Масові борги призводять до занепаду житлового господарства. Тому вкрай важлива своєчасна повна сплата користувачами послуг щомісячних нарахувань.

З метою уникнення нарахування пені (штрафу), примусового стягнення коштів та припинення постачання послуг, просимо  вчасно розраховуватись з їх постачальниками, погашати заборгованість за попередній період та не допускати їх виникнення і зростання у майбутньому.

Якщо на боржника не було подано до суду, він може скористатися правом та укласти договір реструктуризації боргу з постачальником послуг, що значною мірою може спростити процедуру оплати, не завдавши значної шкоди бюджету боржника.

Саме своєчасна стовідсоткова сплата рахунків є однією з умов безперебійного надання комунальних послуг та якісного обслуговування будинку!

Нагадуємо, що зі свого боку Краматорська міська рада докладає зусиль для створення конкурентного середовища та розширення можливостей для сплати за житлово-комунальні послуги.

На єдиному платіжному документі надруковано два варіанти квитанції. Ви можете оплатити будь-яку із квитанцій в зручний для Вас спосіб.

Заповнивши квитанцію, яка роздрукована на лицьовій стороні Єдиного платіжного документа,  можливо сплатити за житлово-комунальні послуги зі значною економією або безкоштовно в наступний спосіб:

Приміром, у відділенні «МЕГАБАНК» (вул. Василя Стуса, 50) здійснити комунальні платежі можна без комісії. Також без додаткових стягнень, розрахуватися за комунальні послуги можна через мобільний додаток todobank (https://todobank.ua/ або сайт ЕРЦ (https://erc.megabank.ua/ua). Для цього необхідно смартфоном відсканувати з квитанції QR-код. У застосунку та вебверсії сайту «Приватбанку» Приват24 (https://next.privat24.ua/) сплачувати за комунальні послуги можна з комісією у розмірі 1 гривня за кожну квитанцію.

Оплатити послуги можна і в пунктах НоваПей, що знаходяться у відділеннях Нової пошти, а також у терміналах самообслуговування Easyрay, де всі комунальні послуги, або будь-які з переліку, можна сплатити за фіксованої вартості в 15 гривень, незалежно від кількості послуг, що сплачуються.

Додатковий варіант квитанції дає можливість оплачувати одним платежем одразу всі комунальні послуги у квитанції, що значно економить час та кошти платників.

Шановні мешканці! Виявляйте соціальну свідомість – не допускайте зростання заборгованості для загального блага нашої громади та кожної оселі  зокрема!