Надання українським агровиробникам гуманітарної допомоги у вигляді карбаміду


Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть 7 тисячам українських агровиробників мінеральні добрива для весняної посівної кампанії 2024 року. Через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть загалом 14 тисяч тонн добрив у вигляді карбаміду  (https://minagro.gov.ua/news/programa-usaid-agro-nadast-mineralni-dobriva-dlya-7000-ukrayinskih-agrovirobnikiv-na-vesnyanu-posivnu-2024). Кожен учасник зможе отримати до 2 тонн мінерального добрива (карбамід) на господарство.

Реєстрація на отримання допомоги триватиме з 01 по 14 листопада 2023 року в Державному аграрному реєстрі (ДАР) (https://www.dar.gov.ua/) у розділі «Доступні програми» – USAID АГРО_карбамід під ярі зернові та олійні культури
в сезоні 2024 року.

Заявку можуть подати агровиробники, які зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства,  мають в обробітку від 5 до 500 га, вирощують зернові або олійні культури.

Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 20 гектарів землі (власна та орендована), отримають по одній тонні добрива, а ті, хто обробляють від 20
до 500 га – по дві тонни. Пріоритетність в отриманні добрив матимуть господарства, власницями або заявниками яких є жінки (згідно з інформацією в системі ДАР).

Видача добрив планується на листопад-грудень 2023 року.