На засіданні Батьківської ради у Краматорську обговорили питання впровадження учнівського квитка, проведення медичних оглядів та забезпеченості підручниками шкіл міста

22.09.2021, 08:58, 199,

У Краматорську відбулося засідання Батьківської ради, на якому заступник міського голови Олена Катальнікова та секретар міської ради Ігор Сташкевич відповідали на питання та надали коментарі щодо впровадження учнівського квитка, медичного огляду у закладах освіти та забезпеченості підручниками шкіл міста.

Секретар міської ради Ігор Сташкевич наголосив, що програма пільгового квитка була однією із передвиборчих обіцянок міського голови Олександра Гончаренка, яку вже виконано.

До 7 вересня всі учні мали змогу отримати свій проїзний квиток у спеціальному конверті разом із подарунком – буклетом «Сучасний освітній простір Краматорська».

Також Ігор Сташкевич відповів, що робити дітям і батькам у конфліктній ситуації з перевізником: «Можна дзвонити у контактний центр, писати у Viber-чат. Головне, щоб інцидент був зафіксований. Проте я хочу зазначити, що не тільки водії маршрутних автобусів бувають порушниками, а й діти. Тож батькам та педагогам треба провести з ними бесіду з цього приводу.

Що ж робити, коли квиток загубився? В такому випадку треба телефонувати на гарячу лінію та повідомити про втрату. Тоді учневі видадуть тимчасовий паперовий квиток. Та вдруге отримати такий проїзний документ можна буде вже за гроші. У планах Краматорської міської ради придбання спеціального принтера, на якому можна буде друкувати такі картки».

Ігор Сташкевич ще зазначив, що у такого учнівського квитка великі перспективи: його можна буде використовувати не тільки як проїзний, але і як перепустку до навчального закладу, або як картку для розрахунку за шкільний обід. Це безпека і зручність для дітей та батьків.

Також на Батьківській раді розглядалося  питання медичного огляду в закладах освіти. Заступниця міського голови Олена Катальнікова  розповіла про порядок організації медичного огляду дітей у школах. Актуальним залишається питання про роботу закладів освіти під час карантинних заходів.

Олена Катальнікова зазначила: «Наразі всі школи Краматорська досягли позначки у 80 % вакцинованих працівників, тому на карантині будуть працювати у звичайному режимі, принаймні до червоної зони. Складніша ситуація з дитячими садками. Зараз загальна кількість вакцинованих у закладах дошкільної освіти лише 62%. Тільки один заклад –  дитячий садок № 68 «Білочка» має 100% вакцинованого персоналу. Та вже зараз у місті можуть працювати 13 садків. Робота щодо вакцинації працівників садочків триває».

Ще одним нагальним питанням, яке обговорювали на Батьківській раді, було питання забезпеченості шкіл міста підручниками. Наталія Ананських, в.о. начальника управління освіти Краматорська, доповіла про ситуацію з підручниками. Зараз ще триває надходження нових підручників до шкіл, але батьки та учні вже шукають альтернативні шляхи вирішення цієї проблеми. На сайті Міністерства освіти і науки можна знайти посилання на всі потрібні підручники та завантажити їх на планшет або електронну книгу.