НА ТЕРИТОРІЇ КРАМАТОРСЬКА ТРИВАЄ МІСЯЧНИК «ОБЕРЕЖНО – ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ»


В рамках оголошеного міським головою місячника «Обережно – вибухонебезпечні предмети!» на території міста триває інформаційно-роз’яснювальна робота з питань мінної небезпеки серед населення.

Спеціалістами управління з питань цивільного захисту міської ради, 12-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області, Краматорських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності організовано проведення зустрічей з населенням на території старостинських округів. Фахівці роз’яснюють порядок дій при виявленні застарілих та сучасних боєприпасів, заходи безпеки. Мешканцям міста роздаються пам’ятки «Це повинен знати кожен. Що робити при виявленні вибухонебезпечного предмета?».  

До місячника активно долучилися представники міжнародних благодійних організацій, зокрема, «HALO Trust» та Швейцарського фонду з протимінної діяльності «FSD». Інформаційні заходи практично щодня проводяться на площах і вулицях міста, в парках і скверах. Цього тижня розпочато інформаційні заходи в літніх пришкільних таборах та в дитячих садочках міста.

Управління з питань цивільного захисту