На період карантину енергоофіси YASNO перейшли на дистанційне обслуговування клієнтів


Піклуючись про здоров’я та безпеку клієнтів, постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNOпризупинив особистий прийом відвідувачів у всіх енергоофісах Донеччини на період карантину.   

Спілкування з фахівцями енергоофісівYASNOвідбувається телефоном та через інтернет. Для кожного енергоофісу виділені додаткові мобільні номери телефонів та окремі електронні адреси. Контакти енергоофісу в Краматорську: KramEO@yasno.com.ua099-773-74-76 (консультація по корегуванням та договорам), 099-773-75-41 (консультація по розрахункам та роботі з Особистим кабінетом) – для юридичних клієнтів; 095-555-13-36, 099-773-74-23 – для приватних клієнтів. Фахівці консультують клієнтів з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00 (перерва з 12:00 до 12:45), у п’ятницю з 8:00 до 15:45 (перерва з 12:00 до 12:45), субота, неділя – вихідні.

ЕлектропостачальникYASNOстворив усі необхідні умови, щоб більшість питань можна було вирішити за декілька хвилин, не виходячи з дому. Сплатити рахунок, передати показання лічильника, отримати консультацію щодо розрахунків та нарахувань можна дистанційно:  

  • через Особистий кабінет на сайті YASNO;
  • в особистих повідомленнях на сторінці у Facebook;
  • електронною поштою: dn@yasno.com.ua;
  • за телефонами контакт-центру (095/067) 65 26 000, (0629) 52 60 00.

«Безпека та здоров’я клієнтів та співробітників YASNO– наш головний пріоритет. Ми маємо всі можливості, аби навіть в умовах карантину продовжувати надавати якісний сервіс», – сказав директор YASNO у Донецькій області Олександр Северін.

Про повернення енергоофісів YASNO до звичного режиму роботи буде повідомлено додатково.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності тадляелектромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективнінабори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.