На період карантину ДТЕК Донецькі електромережі усі послуги надаватиме дистанційно


 У зв’язку з введенням в Україні суворого карантину через коронавирус, ДТЕК Донецькі електромережі з 17 березня тимчасово припинить особистий прийом клієнтів в центрах обслуговування. Всі послуги будуть надаватися дистанційно. Отримавши ваше звернення через будь-який з каналів зв’язку, наші співробітники нададуть вам необхідну консультацію і інформацію про те, як оформити і отримати послугу.

      За допомогою дистанційних сервісів ви зможете:

-передати показники лічильників через особистий кабінет клієнта на сайті компанії і особисті повідомлення на сторінці компанії в Facebook;

повідомити/дізнатися інформацію про відсутність електроенергії;

-отримати інформацію про роботу приладів обліку (електричних лічильників);

-отримати консультацію, якщо не працює лічильник;

-замовити приєднання до мережі;

залишити заявку на збій в роботі лічильника; параметризацію приладу обліку, контрольне зняття показань; узгодити візит співробітника компанії;

-отримати консультації з питань електропостачання

      Щоб скористатися дистанційними сервісами ви можете:

-скористатися послугами на сайті компанії – http://dtek-dem.com.ua/

-зателефонувати до кол-центру за телефонами +38 (096) 450 0 473; +38 (099) 450 0 473; (0629) 450 473;

-направити звернення по електронній пошті dtek_coordinators@beconnected.today;

-звернутися на сторінку ДТЕК Донецькі електромережі в Facebook.

      Якщо ваше запитання все ж таки вимагає письмового звернення до компанії і не може бути вирішене через дистанційні канали обслуговування, ви зможете залишити його в скриньках для кореспонденції в Центрах обслуговування клієнтів.

      ДТЕК Донецькі електромережі, як великий відповідальний бізнес, піклується про здоров’я своїх клієнтів і співробітників. Тому закликає жителів області утриматися на час карантину від візитів до Центрів обслуговування. Ми просимо, по можливості, перенести всі нестандартні питання, які потребують особистого звернення, на період після закінчення карантину.

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Група розвиває бізнеси з видобутку природного газу і вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK реалізує проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.

У 2018 році капіталовкладення ДТЕК склали 20 млрд грн, податкові відрахування – 26 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевий бенефіціар – Рінат Ахметов.