На наступному тижні молодші школярі повернуться до занять, старші – навчатимуться дистанційно

30.10.2020, 12:05, 92,

Таке рішення було прийняте на спільному засіданні штабу комісії з питань ТЕБ і НС та штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Такий варіант навчання триватиме тиждень, після чого штаб повернеться до розгляду цього питання знов.

По інформації Краматорської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» за даними епідмоніторингу на території м. Краматорська склалася незвична для цієї пори року ситуація, коли захворюваність перевищила показник епідпорогу: на 40-му тижні – 11,9%, на 41-му – 26,5%, на 42-му – 37,9%, на 43-му тижні – 41,9%. При цьому захворюваність серед дорослих перевищує захворюваність серед дітей у 3-5 разів з поступовим зростанням з 40-го до 44-го тижня.

Станом на 29.10.2020 в місті Краматорськ зареєстровано 1787 підтверджених випадки COVID-19 (показник 958,32 на 100 тисяч населення), з них 76 дітей віком до 17-ти років (4,25 %). Серед захворілих 128 медичних працівників, що складає 7,16%  від всіх зареєстрованих випадків.

Начальник управління освіти Марина Мозольова проінформувала про ситуацію із захворюваністю серед учнів та викладацького складу в загальноосвітніх школах та в дошкільних навчальних закладах, розповіла про результати консультацій, що були проведені з батьками дітей з питань відновлення навчального процесу в загальноосвітніх школах міста після завершення канікул.

Враховуючи низькі показники захворюваності серед дітей, членами штабу було прийняте рішення розпочати навчальний процес для перших-шостих класів загальноосвітніх шкіл міста з 02.11.2020 року в повному обсязі,  для сьомих-одинадцятих класів загальноосвітніх шкіл міста запровадити дистанційне навчання терміном на один тиждень (рішення щодо подальшої форми навчання приймати з урахуванням епідемічної ситуації).

Батальйон патрульної поліції Краматорська та Слов’янська буде здійснювати додатковий контроль за перебуванням учнів 7-11 класів загальноосвітніх шкіл на вулицях міста в період з 8-00 до 14-00, під час дистанційного навчання. Інформацію про виявлені порушення з боку учнів надаватиметься до управління освіти.

Разом з тим, міський голова Андрій Панков повідомив батьків та школярів, що не всі школи міста відчинять свої двері, як планувалось 2 жовтня. Деякі, на день пізніше – 3 листопада. Це пов’язано із тим, що обласне комунальне підприємство КМРТМ запускає свої котельні у понеділок.

«Мінімум день необхідний на те, аби вийти на планові показники по температурі теплоносія. Наводжу орієнтовний перелік шкіл, які відчиняться на день пізніше:

ЗОШ 2

ЗОШ 3

ЗОШ 4

ЗОШ 6

Та школа-інтернат №18

Будь ласка, у ці вихідні будьте на зв’язку, у випадку будь яких змін чи уточнень ви оперативно отримаєте інформацію від своїх класних керівників», – зазначив міський голова.