На Донеччині розпочав роботу Call-центр регіональної служби зайнятості


Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує.

          6 квітня 2021 року для всіх мешканців Донеччини відкрив свою лінію Call-центр регіональної служби зайнятості, створений за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

          Call-центр призначений для оперативного реагування на турбуючи громадян питання щодо зайнятості, отримання роз’яснень та відповідей в дистанційному форматі «тут і зараз».

        «Call-центр стане додатковим дієвим інструментом у роботі служби зайнятості Донеччини. Окрім консультування наших клієнтів, він надасть змогу оперативно реагувати на запити населення та роботодавців регіону», – говорить директор Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко.

        Телефонуйте за безкоштовним номером 0 800 33 61 67 та дізнавайтесь про:

        – послуги служби зайнятості для населення та роботодавців;

        – електронні сервіси Донецької обласної служи зайнятості;

        – діючі програми та міжнародні гранти;

        – контактні телефони та Skype адреси центрів зайнятості Донеччини та багато іншого.

        Крім консультаційних та роз’яснювальних послуг, можна буде надати свої пропозиції щодо покращення роботи конкретного центру зайнятості чи служби зайнятості в цілому.

        Не можна буде отримати інформацію щодо виплати допомоги по безробіттю та іншу конфіденційну інформацію конкретної особи.

        Сall-центр працює за п’ятиденним робочим тижнем. Дзвінки приймаються без перерви з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю – з 9.00 до 16.45. Субота та неділя – вихідні дні.