Можливості «Електронного кабінету» для юридичних осіб та фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності


Краматорська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Донецькій області, у зв’язку зі спалахом та розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та попередженням інфікування і поширення вірусних інфекцій звертається до вас, шановні платники, з проханням за можливості зменшити надходження паперових документів та користуватись засобами електронного зв’язку, а саме – сервісом «Електронний кабінет».

Одним з видів електронних сервісів, який пропонує Державна податкова служба, є Електронний кабінет (Е-кабінет). Вхід до електронного кабінету здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua. Е-кабінет складається із двох функціональних частин: відкрита (загальнодоступна) частина та приватна (особистий кабінет) частина. Вхід до приватної частини (особистого кабінету) здійснюється після проходження користувачем електронної ідентифікації он-лайн з використанням кваліфікованого електронного підпису будь-якого кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг або за допомогою інтегрованої системи електронної ідентифікації BankID.

У приватній частині електронного кабінету в залежності від типу платника є доступ до наступних сервісів:

Шановні платники! Максимально використовуйте можливості електронних сервісів ДПС та Електронного кабінету задля зручності ведення бізнесу та упередження коронавірусної хвороби!

У разі виникнення питань, Ви маєте можливість звернутися до Центру обслуговування платників в приміщенні Краматорської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Донецькій області (84313, м.Краматорськ, б-р Машинобудівників,22, вхід зі звороту будівлі), телефони для довідок: (06264)54293, (06264) 59586, (06264)7-91-58, (0626)44-23-47.

Краматорська державна податкова інспекція

Головного управління ДПС у Донецькій області