Міжнародна виставка-форум рибної індустрії та риболовного хобі вУукраїні «Fish Business Ukгаіnе 2020»Державне агентство рибного господарства України запрошує представників бізнесу, науковців та інвесторів взяти участь у другій міжнародній виставці – форумі рибної індустрії та риболовного хобі в Україні «Fish Business Ukraine 2020» (далі – виставка).

Захід проходитиме з 17 по 19 березня 2020 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» за адресою: вул. Амстердамська, 1, с. Березівка, Київська область.

На виставці будуть представлені:

– сучасні інновації та технології в галузі рибного господарства та промисловості (аквакультура, морське та прісноводне рибальство, підприємства переробки та консервування водних біоресурсів, транспорт і обладнання для рибної галузі тощо);

– виробництво продуктів харчування рибного походження;

– обладнання та технології для зберігання сировини;

– рекреаційне рибальство (риболовне оснащення, плавзасоби, одяг, риболовні бази, риболовні господарства);

– торгівля (логістика, франшизи, банківський сектор, імпортери та експортери рибної продукції, рітейл);

– міжнародне співробітництво;

– науковий супровід рибної галузі, практичні розробки та освіта.

Заплановано проведення серії семінарів та конференцій, презентацій, обговорень перспектив розвитку рибного господарства України.

Детальну інформацію щодо участі у заході можна переглянути на офіційному сайті виставки (https://fishbiz.com.ua/). Контактна особа щодо організаційних питань – Наталія Фролова, начальник відділу роботи із засобами масової інформації Держрибагентства (тел.: (044) 484-63-25, (095) 078-17-35).